Aangesloten gemeenten

Negen steden en gemeenten zijn toegetreden tot ons samenwerkingsverband: Beernem, Blankenberge, Brugge, Damme, De Haan, Jabbeke, Oostkamp, Zedelgem en Zuienkerke.

Beernem

Schepen voor milieu
Jan Vanassche
T 050 28 91 20
E jan.vanassche@beernem.be  

Schepen voor recyclagepark en afvalbeleid
Rubben Strobbe
T 050 28 91 20
E ruben.strobbe@beernem.be

Milieudienst
Rita Vanhollebeke
Isabelle Van Thournout
T 050 28 91 25
E milieu@beernem.be
W www.beernem.be

  
Blankenberge

Schepen voor milieu
Jurgen Content
T 050 63 64 07
E jurgen.content@blankenberge.be

Schepen voor openbaar domein, groenbeheer en netheid, afvalbeheer en recyclagepark
Sandy Buysschaert
T 050 63 64 08
E sandy.buysschaert@blankenberge.be

Milieudienst
Alain Mengé
T 050 63 64 50
E milieu@blankenberge.be
W www.blankenberge.be

Dienst Beheer Openbaar Domein (BOD)
Nico Germonprez
T 050 63 67 00
E nico.germonprez@blankenberge.be
W www.blankenberge.be

Technische Uitvoeringsdienst (TUD)
Elio Roets
T 050 63 67 00
E elio.roets@blankenberge.be
W www.blankenberge.be

Brugge

Schepen van milieubeleid
Minou Esquenet
T 050 47 54 38
E schepen.esquenet@brugge.be

Schepen van leefmilieu
Franky Demon
T 050 44 85 04
E schepen.demon@brugge.be  

Schepen van openbaar domein (stadsreiniging/afvalinzameling)
Mercedes Van Volcem
T 050 44 82 15
E kabinet.vanvolcem@brugge.be  

Dienst Leefmilieu
Peter Clauwaert
Hoofd dienst leefmilieu 
T 050 47 53 74
E peter.clauwaert@brugge.be  
W www.brugge.be

Karine De Batselier 
Klimaatcoördinator / Food Lab
T 050 47 53 88
E karine.debatselier@brugge.be  
W www.brugge.be

Dienst Openbaar Domein - Afvalbeheer
Joachim Calcoen
Hoofd Openbaar Domein
T 050 44 85 53
E joachim.calcoen@brugge.be
W www.brugge.be

Koen Vangheluwe
Specialist afvalbeheer & interne milieuzorg
T 050 44 83 43
E koen.vangheluwe@brugge.be
W www.brugge.be


Damme

Schepen voor milieu
Bart Desutter
T 050 68 37 98
E bart.desutter@damme.be  

Schepen voor openbare netheid
Filip Babylon
T 050 28 87 30
E filip.babylon@damme.be  

Dienst Grondgebiedszaken
Hendrik De Corte
T 050 28 87 68
E grondgebiedszaken@damme.be
W www.damme.be

Milieudienst
Kaat Lust
Leen Allemeersch
T 050 28 87 66
E milieu@damme.be  
W www.damme.be


De Haan

Schepen voor afvalbeheer
Marleen Bouwens-De Soete
T 059 24 21 24
E marleen.desoete@dehaan.be

Schepen voor leefmilieu
Mathieu Delbarge
T 059 24 21 24
E mathieu.delbarge@dehaan.be

Burgemeester (bevoegd voor openbaar domein)
Wilfried Van Daele
T 059 24 21 24
E wilfried.vandaele@dehaan.be  

Milieudienst
Dave Hendrickx
T 059 24 21 28
E milieudienst@dehaan.be
W www.dehaan.be  


Jabbeke

Schepen voor leefmilieu
Claudia Coudeville
T 050 39 57 70
E claudia.coudeville@pandora.be  

Milieudienst
Nikolaas Croene
T 050 81 01 33
E gemeentehuis@jabbeke.be
W www.jabbeke.be


Oostkamp

Schepen voor beleid publieke ruimte
Els Roelof
T  050 81 98 19
E els.roelof@oostkamp.be  

Milieudienst
Patrick Keirsebilck
T 050 81 98 60
E milieu@oostkamp.be
W www.oostkamp.be


Zedelgem

Schepen voor milieu
Arnold Naessens
T 050 82 49 97
E arnold.naessens@zedelgem.be

Milieudienst
Hilde Dobbelaere
T 050 28 82 25
E milieu@zedelgem.be
W www.zedelgem.be


Zuienkerke

Schepen voor milieu
Jacques Demeyere
T 050 43 20 50
E jacques.demeyere@zuienkerke.be  

Milieudienst 
Patrick Van den Fonteyne
T 050 41 75 77
E  patrick.vandenfonteyne@zuienkerke.be
W www.zuienkerke.be